Uniwersytet Warszawski z SAP-em

Na Uniwersytecie Warszawskim trwają prace nad wdrażaniem nowego zintegrowanego systemu zarządzania SAP ERP. Ułatwi on pracę nie tylko pracownikom administracji UW, ale też jej kadrze naukowej i studentom. Zapewni przejrzystość i dostępność informacji oraz pozwoli na podwyższenie strategiczności podejmowanych decyzji. Do końca bieżącego roku odbędą się szkolenia pracownicze i testy platformy w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW. Wszystkie jednostki uczelni zaczną korzystać z systemu na początku 2016 r.

SAP ERP jako sprawny system zarządzania sprawdza się na świecie od ponad 12 lat. Korzysta z niego około 50 tysięcy organizacji, wśród nich 850 tysięcy uczelni i innych jednostek badawczych oraz naukowych. Są wśród nich m.in. Oracle, Microsoft, Asseco,  Comarch, Massachusetts Institute of Technology, Universiteit van Amsterdam, Freie Universität Berlin, a w Polsce Uniwersytet Jagielloński, Marii Skłodowskiej Curie oraz Uniwersytet Śląski. Pracownicy polskich uczelni korzystających z SAP ERP doceniają możliwości sprawozdawcze systemu, dostęp do szerokiego wachlarza raportów oraz danych przy zachowaniu kontroli nad ich poprawnością, integralnością i poufnością.

Czytaj cały artykuł na stronie: http://www.pb.pl/4191611,19516,uniwersytet-warszawski-z-sap-em

Data publikacji: 23 czerwca 2015